Equip tècnic

Direcció tècnica

Lidia Haro López

Lidia Haro López

Directora Tècnica

Gonçal Artés Sánchez

Gonçal Artés Sánchez

Coordinador Equips Promoció i Escoleta

Jordi Rodeiro

Jordi Rodeiro

Ajudant de Coordinació d'Escoleta

Adrià Martínez Rosselló

Adrià Martínez Rosselló

Coordinació Administrativa

Cos tècnic

David Lamban

David Lamban

Entrenador Júnior Femení Negre

Entrenador Sènior Femení A

Gonçal Artés

Gonçal Artés

Entrenador Ajudant Sènior Femení A

Àlex Cubells

Àlex Cubells

Entrenador Ajudant Sènior Masculí A

Lidia Haro

Lidia Haro

Entrenadora Ajudant Sènior Masculí A

Entrenadora Infantil Masculí

Xavier Sendra

Xavier Sendra

Entrenador Sènior Femení B

Laura Buyreu

Laura Buyreu

Entrenadora Ajudant Júnior Femení Vermell

Roger Amat

Roger Amat

Entrenador Ajudant Júnior Femení Verd

Entrenador Premini Verd Masculí

Carla Traveria

Carla Traveria

Entrenadora Pre-Infantil Femení

Entrenadora Ajudant Júnior Femení Negre

Marcos López

Marcos López

Entrenador Júnior Femení Verd

Gerard Tort

Gerard Tort

Entrenador Júnior Femení Vermell

Laia Melià

Laia Melià

Preparadora Física Júnior Femení Verd

Guillem Martinez

Guillem Martinez

Entrenador Júnior Masculí Negre

Entrenador Cadet Masculí

Enric Gracia

Enric Gracia

Entrenador Ajundant Júnior Masculí Negre

Ferran Almoguera

Ferran Almoguera

Entrenador Ajudant Infantil Masculí

Entrenador ajudant Cadet Femení Verd

Víctor Sabartés

Víctor Sabartés

Entrenador Premini Negre Masculí

Entrenador Ajudant Cadet Masculí

Leyanis Deezer

Leyanis Deezer

Entrenadora Pre-infanti Masculí

Raquel Ferrer

Raquel Ferrer

Entrenadora Ajudant Pre-Infantil Femení

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Guillem Lopez

Guillem Lopez

Entrenador Pre-Infantil Femení

Oriol Alemany

Oriol Alemany

Entrenador Ajudant Pre-Infantil Femení

Pau Ubía

Pau Ubía

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Entrenador Ajudant Mini Mixte

Entrenador Ajudant Premini Femení

Gerard Ferrando

Gerard Ferrando

Entrenador Ajudant Mini Mixte

Entrenador Ajudant Premini Femení

Guillem Puig

Guillem Puig

Entrenador Ajudant Mini Masculí Verd

Bernat Fuentes

Bernat Fuentes

Entrenador Mini Mixte

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Adrià Martínez

Adrià Martínez

Entrenador Mini Masculí Verd

Jordi Rodeiro

Jordi Rodeiro

Entrenador Mini Femení

Martina Crespo

Martina Crespo

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Entrenadora Ajudant Mini Femení

Adriana Baeza

Adriana Baeza

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Entrenadora Ajudat Premini Verd Masculí

Patricia Baeza

Patricia Baeza

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte