Equip tècnic

Direcció tècnica

Lidia Haro López

Lidia Haro López

Directora Tècnica

Gonçal Artés Sánchez

Gonçal Artés Sánchez

Coordinador Equips Promoció i Escoleta

Roger Amat Muntalt

Roger Amat Muntalt

Ajudant de Coordinació d'Escoleta

Adrià Martínez Rosselló

Adrià Martínez Rosselló

Coordinació Administrativa

Cos tècnic

Gonçal Artés

Gonçal Artés

Entrenador Ajudant Sènior Masculí C

Entrenador Ajudant Sènior Femení A

Entrenador Cadet Femení Verd

David Lamban

David Lamban

Entrenador Sènior Masculí C

Entrenador Sènior Femení A

David Torrescusa

David Torrescusa

Entrenador Sènior Masculí A

Hèctor Peñarroya

Hèctor Peñarroya

Entrenador Ajudant Sènior Masculí A

Laia Melià

Laia Melià

Preparadora Física Sènior Masculí A

Alberto Maniega

Alberto Maniega

Entrenador Sènior Femení B

Marcos López

Marcos López

Entrenador Júnior Femení Negre

Laia Amat

Laia Amat

Entrenador Ajudant Júnior Femení Vermell

Gerard Tort

Gerard Tort

Entrenador Ajudant Júnior Masculí Verd

Entrenador Júnior Femení Vermell

Roger Amat

Roger Amat

Entrenador Ajudant Júnior Femení Negre

Entrenador Premini Negre Masculí

Xavier Sendra

Xavier Sendra

Entrenador Júnior Masculí Verd

Guillem Cumellas

Guillem Cumellas

Entrenador Cadet Masculí Negre

Guillem Martinez

Guillem Martinez

Entrenador Cadet Masculí Verd

Enric Gracia

Enric Gracia

Entrenador Ajundant Cadet Masculí Verd

Leyanis Deezer

Leyanis Deezer

Entrenadora Mini Masculí Verd

Entrenadora Cadet Femení Negre

Carla Traveria

Carla Traveria

Entrenadora Pre-Infantil Femení

Entrenadora Ajudant Cadet Femení Verd

Lidia Haro

Lidia Haro

Entrenadora Infantil Masculí

Víctor Sabartés

Víctor Sabartés

Entrenador Pre-Infantil Masculí

Entrenador Ajudant Infantil Masculí

Patricia Baeza

Patricia Baeza

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Entrenadora Ajudant Pre-Infantil Masculí

Raquel Ferrer

Raquel Ferrer

Entrenadora Ajudant Pre-Infantil Femení

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Adrià Martínez

Adrià Martínez

Entrenador Mini Masculí Negre

Guillem Puig

Guillem Puig

Entrenador Ajudant Mini Masculí Negre

Jordi Rodeiro

Jordi Rodeiro

Entrenador Mini Femení

Bernat Fuentes

Bernat Fuentes

Entrenador Ajudant Mini Masculí Negre

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Martina Crespo

Martina Crespo

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Entrenadora Ajudant Mini Femení

Ferran Almoguera

Ferran Almoguera

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Entrenador Ajudant Mini Masculí Verd

Pau Ubía

Pau Ubía

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Entrenador Ajudant Pre-mini Verd Mixte

Gerard Ferrando

Gerard Ferrando

Entrenador Ajudant Pre-mini Verd Mixte

Adriana Baeza

Adriana Baeza

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Entrenadora Ajudat Premini Negre Masculí

Martina Cumellas

Martina Cumellas

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte