Equip tècnic

Direcció tècnica

Lidia Haro López

Lidia Haro López

Directora Tècnica

Gonçal Artés Sánchez

Gonçal Artés Sánchez

Coordinador Equips Promoció i Escoleta

Roger Amat Muntalt

Roger Amat Muntalt

Ajudant de Coordinació d'Escoleta

Cos tècnic

Roger Cucala

Roger Cucala

Entrenador Sènior Femení A

Gonçal Artés

Gonçal Artés

Entrenador Ajudant Sènior Masculí C

Entrenador Ajudant Sènior Femení A

Entrenador Cadet Femení Negre

David Lamban

David Lamban

Primer Entrenador Sènior Masculí C

Segon Entrenador Sènior Masculí B

Segon Entrenador Sènior Femení A

Oriol Prats

Oriol Prats

Segon Entrenador Sènior Masculí A

Joan Marc Estrella

Joan Marc Estrella

Primer Entrenador Sènior Masculí B

Segon Entrenador Sènior Masculí A

Primer Entrenador Pre-infantil Femení

Sunyol Costa

Sunyol Costa

Entrenador Sènior Masculí A

Alberto Maniega

Alberto Maniega

Entrenador Sènior Femení B

Adrià Martínez

Adrià Martínez

Entrenador Mini Masculí Verd

Entrenador Sots-21 Masculí

Entrenador Ajudant Pre-infantil Masculí

Gerard Tort

Gerard Tort

Entrenador Júnior Femení

Entrenador Ajudant Júnior Masculí

Mònica Guix

Mònica Guix

Entrenadora Júnior Femení

Xavier Sendra

Xavier Sendra

Entrenador Júnior Masculí

Marcos López

Marcos López

Entrenador Cadet Femení Verd

Agnès Sosa

Agnès Sosa

Entrenadora Ajudant Cadet Femení Verd

Carla Traveria

Carla Traveria

Entrenadora Mini Femení

Entrenadora Ajudant Cadet Femení Negre

Roger Amat

Roger Amat

Entrenador Cadet Femení Vermell

Entrenador Ajudant Cadet Femení Verd

Leyanis

Leyanis

Entrenadora Cadet Masculí Verd

Entrenadora Infantil Femení

Aleix Brull

Aleix Brull

Entrenador Ajudant Cadet Masculí Verd

Entrenador Ajudant Infantil Femení

Albert Martín

Albert Martín

Entrenador Ajudant Cadet Masculí Negre

Joan Pujol

Joan Pujol

Entrenador Cadet Masculí Negre

Laia Amat

Laia Amat

Entrenador Ajudant Cadet Femení Vermell

Guillem Cumellas

Guillem Cumellas

Entrenador Infantil Masculí

Ariadna Carbonell

Ariadna Carbonell

Entrenadora Ajudant Infantil Masculí

Júlia Benach

Júlia Benach

Entrenadora Pre-infantil Femení

Víctor Niell

Víctor Niell

Entrenador Ajudant Pre-infantil Femení

Lidia Haro

Lidia Haro

Entrenadora Pre-infantil Masculí

Bernat Fuentes

Bernat Fuentes

Entrenador Ajudant Mini Femení

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Pau Ubía

Pau Ubía

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Segon Entrenador Mini Masculí Verd

Víctor Sabartés

Víctor Sabartés

Entrenador Mini Masculí Negre

Maria Rubira

Maria Rubira

Entrenadora Pre-mini Femení

Raquel Ferrer

Raquel Ferrer

Entrenadora Ajudant Pre-mini Masculí Verd

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Raul Enriquez

Raul Enriquez

Entrenador Pre-mini Masculí Verd

Xavi Vallès

Xavi Vallès

Entrenador Pre-mini Negre Mixte

Sara Zabaleta

Sara Zabaleta

Entrenadora Ajudant Pre-mini Negre Mixte

Martina Crespo

Martina Crespo

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Adriana Baeza

Adriana Baeza

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Patricia Baeza

Patricia Baeza

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte

Ferran Almoguera

Ferran Almoguera

Entrenador Escola de Bàsquet Mixte

Martina Cumellas

Martina Cumellas

Entrenadora Escola de Bàsquet Mixte